קידום אורגני שינוי מיקומים במנועי החיפוש

בעלי עסקים היום מבינים שבכדי למכור את השירות שלהם ללקוחות פוטנציאלים חדשים דרך האינטרנט הם חייבים אתר, כך שאנשים יוכלו להשאיר פרטים או לבצע יצירת קשר ראשונית דרך האינטרנט.

יש לך אתר והוא אינו מופיע בעמוד הראשון בגוגל או במנועי החיפוש השונים? זאת כיוון שמנועי החיפוש מחפשים להציג לגולש את התוצאה המתאימה ביותר למה שהוא (או היא) חיפשו. זה הרגע שבו SEO נכנס לתמונה (קידום אורגני בתרגום חופשי או בתרגום יותר מדוייק אופטימיזציה למנועי החיפוש). זה שיש לכם אתר לא אומר שהוא מותאם למנועי החיפוש או מעניק לגולש את חווית הגלישה המתאימה לפי מנועי החיפוש. אנו ממליצים לכם לראות את הנאמר כעמוד זה כמדריך לקידום אתרים בגוגל. (לקריאה נוספת ומעמיקה ניתן לקרוא בבלוג שלנו)

מדריך מהיר לקידום אורגני

 לאחר תחקורים וניסיונות, הגיעו למסקנה שאתר חייב להיות בנוי בצורה מסויימת כדי שיהיה:

 • נוח לגולש בעין.
 • קל להבנה.
 • בעל מטרה ברורה.
 • וכו'..

כמובן שמדובר בסטטיסטיקות ושאין מבנה אחד מוסכם ושיש גם פרמטרים של ותק האתר ועוד. לכן אין אדם שיכול להבטיח שיפור במיקומים.

בכל זאת SEO הוא הדרך הטובה ביותר לקחת אתר ולהתחיל לקדם אותו. הקונספט של מנועי החיפוש ברור: "צריך אתר חי!" אתר שמתעדכן ומתפתח, אתר שמחדש מידע ומביא משהו חדש לתחום.

הכנסה לעסק תתקבל מלקוחות. לקוחות ניתן להשיג ע"י אחת מהדרכים הבאות:

 1. קשרים/פרוטקציות עם אנשים שיכולים לעזור לעסק לקבל את הפרסום.
 2. "מזל" של מיקום ו/או מוצר נחוץ באיזור שבו העסק נפתח (חנות פיזית).
 3. אתר אינטרנט מושקע, שמותאם למנועי החיפוש לחשיפה מירבית ללקוחות פוטנציאלים.

לא משנה באיזה סעיף (או סעיפים) אתם, האתר שלכם חייב לייצג את העסק שלכם ואותכם כך שכאשר לקוח פוטנציאלי חדש יכנס לאתר, הוא ירצה ליצור קשר או לבצע רכישה.

חברת "AllSEO" כאן בשביל לעזור לכם לקדם את האתר שלכם, ע"י התאמתו למנועי החיפוש השונים (בעיקר גוגל) ובנוסף לעזור להוביל את הלקוח הפוטנציאלי החדש שלכם כך שבסוף הגלישה שלו באתר, יהיה הרבה יותר סיכוי להמרה.

"אנחנו באותה סירה"

התפקיד שלנו ב"AllSEO" הוא לעזור לך להשיג כמה שיותר המרות בחודש, כך שתסגור כמה שיותר עסקאות, כיוון שההצלחה שלך היא בהכרח ההצלחה שלנו, לכן נעשה כל שביכולתינו לתת לך את המידי העדגני והנכון היותר, השירות הטוב ביותר ולהשקיע באתר שלכם עד לשיפור בתוצאות ויותר! קידום אורגני הוא אחד התחומים החשובים ביותר היום. אתר שבנוי נכון עם זמני טעינה מהירים, טקסט מיקודי וענייני ,כותרות נכונות במקום הנכון וכו' הם חלק מהמאפיינים שיצרו את ההבדל בין אתר שיופיע במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש לבין אתר שיופיע במיקום נמוך יותר בתוצאות.

למה חשוב לבנות אתר איכותי?

קידום אורגני של אתרים בגוגל הוא קידום שמבוסס על איכותו של האתר קריא: אתר שמספק לגולשים תוכן רלוונטי וחווית משתמש שתדאג להשאיר את הגולש באתר, לכל חברה שעוסקת בקידום אוגני (SEO) יש את הכלים לבדוק, לתקן ולהביא את האתר למצב אופטימלי וזאת אומרת לשפר את מיקומו של האתר ברשת החיפוש (גוגל). לגוגל יש את הכלים להבין ולנתח את הנתונים באתר ולדעת אם לגולש שנכנס לאתר היתה חוויה נעימה. כשאנו אומרים "חוויה נעימה" הכוונה היא:

 • האם הגולש נשאר באתר ועבר בין העמודים?
 • אם היתה לו אפשרות להגיב באתר?
 • האם יש קשר בין האתר לרשתות חברתיות?
 • האם יש קישורים איכותיים באתר שיפתו את הגולש להקליק ולשוטט באתר שלנו?
כל זה נקרא בעברית פשוטה זמני שהייה או זמני נטישה של הגולשים באתר.

לקידום אורגני (SEO) יש קשר ישיר עם חווית משתמש ולדוגמא: עיצוב האתר, כותרת בולטת, תוכן מעניין (ולא משעמם) ועמודים רלוונטים שיספקו לגולש את מבוקש. אפשר לומר שתוכן שמבוסס על מילות מפתח נכונות יביא לנו את הגולשים ואף ישאיר אותם באתר.

אז איפה היינו?

תוכן איכותי, מילות מפתח נכונות, בניית האתר בצורה נכונה תוך הקפדה על עיצוב ורלוונטיות אלו הם הפרמטרים שקידום אורגני ימקמו את האתר במיקומים טובים. אנו מזמינים אתכם לקרוא בצורה מעמיקה יותר בבלוג שלנו שמכיל מדריכים לקידום אורגני וקידום ברשתות החברתיות.

אז אם אתם זקוקים לקידום אורגני באמצעות חברה מקצועית שתקדם ותביא את האתר שלכם למיקומים טובים יותר אנו הכתובת. השאירו פרטים בתיבת "יצירת קשר" ונחזור אליכם בהקדם.