שמתעסקים בקידום אורגני חייבים להבין שהדבר החשוב ביותר להצלחתו הוא כושר ההתמדה והעיקביות. טועים אלו שחושבים שתוך שלושה חודשים יקרו קסמים ברמת הקידום האורגני. אז זהו שממש לא! הסיכוי שהאתר יגיע לתוצאות טובות במנועי חיפוש הינו נמוך מאוד ולכן חשוב ביותר להכין תוכנית עבודה מסודרת ולהתמיד והכי חשוב סבלנות. התוצאות יגיעו!

תהליך הקידום האורגני כולל בתוכו: מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה לקישורים, אופטימיזציה לתמונות, קישורים פנימיים וחיצוניים והרשימה עוד ארוכה. בתהליך הקידום האורגני יש לשים לב שאנו עומדים בסטנדרטים של גוגל ולעדכן את האתר בצורה עיקבית! פרסום עמוד תוכן חדש או עדכון והוספת תוכן לעמוד קיים.

התהליך עצמו כולל עריכה ושינויים, כיוון שהאלגוריתם של גוגל משתנה כל כמה זמן ויש לשים לב שהאתר הינו עומד בסטנדרטים החדשים והישנים של גוגל, במהלך עבודה בצורה כזאת שמותאמת לתחום שאנו מקדמים ולשינויים היום יומיים בפלטפורמת גוגל. לפעילות זו קוראים "קידום אורגני", ערנות לשינויים בגוגל והתמדה. כדי להגיע לתוצאות טובות בתחום האורגני חייבים להבין מספר פרמטרים לדוגמא: מחקר מילות מפתח שאנו נקדם, הכרת הקהלים הפוטנציאלים והרלוונטים לאתר המקודם. ושוב התוכן הוא "המלך" תוכן איכותי, ברור וידידותי לגולש.

עלינו להבין את החשיבות של בניית האתר המקודם, אם האתר בנוי בצורה איכותית ומושקעת עבודת הקידום האורגני תניב תוצאות טובות, אתר איכותי הוא "העוגן" של הקידום האורגני.

דרך טובה לקדם את האתר בצורה אורגנית הוא שילובו עם רשתות חברתיות, שימקסם את הקידום האורגני שלנו. פרסום האתר ברשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם וכו') בצורה חוזרת יגביר את כמות הכניסות לאתר. רשתות החיפוש מבחינות בכניסות ובעובדה שתוכן האתר מתעדכן בצורה עקבית ומסמנות את האתר כאתר "חיי" ופעיל ככה שיש לגולש יותר מידע להחשף אליו וללמוד ממנו. בגלל זה רשתות החיפוש יקדמו את האתר למיקומים טובים יותר, עם זאת לשילוב של הקידום האורגני והפרסום בפייסבוק יתרון גדול והוא קבוצות היעד של הקהל הנכון והמתאים לתוכן האתר. שילוב זה יניב תוצאות מרשימות. 

פרסום תוכן וביצוע אופטימיזציה לאתר ישפר מאוד את המיקומים אבל תהליך זה לוקח זמן! כמו שנאמר בתחילת המאמר תוך שלושה חודשים הסיכוי שהאתר יגיע למיקום טוב בכל תחום גם אם הוא פחות תחרותי נמוך מאוד. השילוב המנצח של אתר איכותי עם הרשתות החברתיות ימקסם את התועלת שבקידום האורגני. הרשתות החברתיות הן דרך ליצור קהילה אוהדת לאתר שלנו. אסטרטגיית הקידום האורגני באינטרנט וברשת החברתית היא זו שרוב המיקרים מושכת תנועה בכדי לגרום לגולש לבקר באתר שלך.

פרסום תוכן

תוכן איכותי, ממוקד ונוח לקריאה הינו אחד מהדברים החשובים שאתר יכול להשים דגש עליהם

שילוב ברשתות החברתיות

שילוב האתר ברשתות החברתיות מראה לרשתות החיפוש כניסות אורגניות לאתר (במידה והמודעה אינה ממומנת)

אופטימיזציה לתוכן

אופטימיזציה לתוכן ולנראות האתר כך שלוגש יהיה נוח יותר לקרוא להבין ולהנות מהאתר

עד כמה אתם רציניים בנוגע לקידום האתר שלכם? רוצים שאנו בallseo נתמיד בשבילכם? השאירו פרטים.

השארת תגובה