פרסום בפייסבוק - למה?

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק חשוב ביותר לכל עסק קטן כגדול. הפרסום בפייסבוק חושף את העסק לקהלים חדשים, מדוייקים, וממוקדים. שילוב של עמוד פייסבוק מעוצב, איכותי ומושך את העין יגרום לאנשים לבצע המרות (רכישות) באתר. בנוסף דף פייסבוק הבנוי כהלכה יניע לפעולה. פעם אמרו שאם אתם לא ברשת משמע את לא קיימים. כיום הדבר נכון לגבי הפייסבוק. כמות משתמשי הפייסבוק עולה משנה לשנה וכיום כמות המשתמשים בפלטפורמה עומד על מעל למיליארד משתמשים.

דף עסקי בפייסבוק יכול להיות גשר ללקוחות ישנים וחדשים. היתרון בפייסבוק הוא האפשרות לשמור על קשר רציף עם הלקוחות, ושירות לקוחות אקטיבי כזה מותאם לפלטפורמת הפייסבוק.

בדף עסקי שמנוהל כהלכה ניתן להעביר מידע רלוונטי לגולשים כמו מבצעים, הנחות ושרותים. הקשר הרציף עם לקוחות מאוד משפיע על גרף המכירות והיחס לכל גולש וגולש בצורה של תגובות ומענה לשאילתות און-ליין עושה את העבודה מעולה!

בנוסף לעמוד פייסבוק מתוחזק מומלץ על בניית אתר איכותי שיביא לקוחות מרשת החיפוש (גוגל וכיו"ב) וע"י קישור האתר לעמוד הפייסבוק נוכל להגדיל את פלח הלקוחות משמעותית.

הפייסבוק הוא פלטפורמה מעולה להעברת מידע לגולשים כמו: תכנים, תמונות וסרטונים וזה מגדיל את הסיכוי לגרום לגרות את תשומת הלבו של הגולש תמונה בפייסבוק שווה ל-1000 מילים.

ניתן לעלות לפייסבוק פוסט שכולו טקסט ו/או תמונה או מספר תמונות או סרטון ואולי לינק (קישור) שיעביר את הגולש ישירות לאתר שלך. מומלץ להעלות פוסט אחת לכמה ימים כדי לשמר עוקבים ולהמשיך ולעניין אותם ע"י תוכן מעניין בצורה סדירה ועיקבת. מאוד חשוב לשתף עוקבים ולערב אותם בפעילות העסקית של העסק. תוכן איכותי חשוב בפייסבוק לא פחות מאשר באתר. כתיבה שיווקית לוכדת גולשים ומשאירה אותם בעמוד הפייסבוק שלך.

דברו איתנו