עיצוב ויצירת אתרים – למה חשוב שהאתר יראה ממש טוב?!

אנו חיים במציאות מהירה ומידית, העולם עשיר במידע וגירויים מקיר לקיר, לדוגמא: אם בעבר הלא רחוק עמדו לרשות התושבים בשכונה מסוימת שתי חנויות של ביגוד הרי שקיום אנו נכנסים לכל קניות או מרכז מסחרי ונתקלים ב15 חנויות ממותגים שונים. השפע הכללי יצר תחרות עסקית מטורפת ולכן עסקים הבינו שהם חייבים לבלוט בעידן הדיגיטל על מנת להצליח. ולכן השיטה הטובה המוצלחת והמוכחת ללא עוררין היא עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט לעסקים.

העיצוב עצמו חשוב לבתי עסק ולאתרי אינטרנט על מנת למשוך לקוחות פוטנציאלים. הסיבה המדעית היא שאחת הסיבות שלקוח בוחר עסק הוא העיצוב!!! כיוון שבני-אדם הינם יצורים ויזואלים. חווית משתמש (UX) מוצלחת באתרי אינטרנט קריטית, משום שברגע שגולש נכנס לאתר ושחווית המשתמש הייתה חיובית, רוב הסיכויים שגולש זה ימשיך לדפדף בעמודי האתר, ואף סיכוי גדול לבצע המרה.

חווית משתמש היא חלק מעיצוב מוצלח!

מאפיינים בולטים בפיתוח ועיצוב אתרים!

דומיין – הדומיין הוא כתובת האינטרנט שלכם הכתובת שהגולש מקליד על המקלדת כדי להגיע אל היעד, על מנת לאתר אתכם ברשת חובה, חובה למצוא שם קליט, קל וקצר לאתר וזה כדי להיצרב בזיכרון של הגולשים ובתודעתם. דעו לכם ששמות דומיין מוצלחים נחטפים במהירות!

אחסון – האחסון הוא למעשה המחסן והבית של האתר שבו נמצאת על המידע (data) של האתר שלכם, המידע כולל תכנים, תמונות, סרטונים וכו'. מומלץ לבחור חברת אחסון מקצועית שמספקת אמצעי אבטחה מקצועית ורמת שרת איכותית ביותר. חשוב לזכור שגודל האחסון שבחרתם, יתאים למידע באתר שלכם, לדוגמא: אתר בעל סרטונים ותמונות רבות חייב להיות בעל אחסון עם שטח גדול יחסית וזאת על מנת שזמני טעינת האתר לא יפגעו (פרמטר חשוב לעבודת seo)

פלטפורמה – בשלב הזה עלינו לבחור מערכת לניהול תוכן שאיתה נעבוד ובאמצעותה נעלה תכנים, תמונות סרטונים וכו', אחת הפלטפורמות המומלצות היא וורדפרס. בזכות יתרונות רבים, כמו ממשק נוח וידידותי, גוגל מעדיפה את הוורדפרס על-פני פלטפורמות אחרות (שוב פרמטר חשוב בעבודת seo). הוורדפרס בנויה על קוד פתוח וניתן לערוך ולבצע שינויים רבים כולל הוספת תוספי seo לקידום אורגני איכותי, המערכת כוללת מבחר תבניות עיצוב נוחות לעבודה.

רספונסיביות – מושג חשוב באתרי אינטרנט והכוונה היא התאמת האתר לניידים ולכל גודל מסך, משום שרוב הגולשים נמצאים עם סמארטפונים וחשוב להתאים את האתר למסך הקטן, פרמטר חובה בכל אתר!!!

לסיום – עיצוב ויצירת אתרי אינטרנט דורש מקצוענות רבה, אנו בחברת allseo מציעים לבעלי עסקים פתרונות מתקדמים חשיבה מחוץ לקופסה) על מנת להביא אתכם לאתר מצליח ופעיל.

בשלב הראשון נזמין אתכם לקפה ומאפה ואז נדבר ונחליט על הייחודיות שלכם, על מה תרצו להבליט כמו גוונים וצבעים האתר, לוגו. נעבור שלב אחרי שלב עד לתוצאה שתרצה אתכם. כמובן שלפני שהאתר שלכם יעלה לאוויר תתנו את דעתכם ואישורכם.

מעוניינים לעצב וליצור אתר מרהיב? מוזמנים להשאיר פרטים.

השארת תגובה