בניית חנות אונליין לעסקים קטנים

ברוב העסקים הקטנים הפעילות העסקית הראשונית מתחילה באינטרנט. שיטה נפוצה שעם השנים תפסה תאוצה רצינית היא בניית חנות אונליין לעסקים הקטנים. הרעיון היה ליצור פעילות עסקית שצורכת מינימום מאמץ ומאפשרת ליצור קשר עם קשת רחבה של קהלים ולשם על השירות אונליין.

רוב העסקים הקטנים שנפתחים יסגרו במהלך השנה הראשונה לפעילותם העסקית ולכן בכדי שלא להתרסק חשוב לבחור באסטרטגייה שיווקית מתאימה.

הקמת חנות מקוונת היא אחת מהדרכים הנכונות והמתקדמות שלזכותה צמחו עסקים בארץ ובעולם. התפתחות הסחר ברשת יצר עולם וירטואלי עמוס בצרכנים. המון אנשים בעולם מעדיפים לקנות ברשת וירכשו מאתרי אונליין איכותיים וידידותיים למשתמש עם דגש על שירות טוב ואמין. אם האתר שלכם נבנה במקצועית עם דגש על חווית משתמש, תוכן, ונוחות תפעול. הסיכוי שהעסק שלכם יצליח גדל. חשוב לציין שאם השירות יהיה מהיר, אמין ומהנה גולשים יחזרו ואף ימליצו על האתר לחבריהם.

רוב חנויות האונליין בנויות על אותם העקרונות. לגולש הממוצא לא ממש משנה אם מדובר על עסק קטן או במגה חברה להפך בעסק הקטן הגולש יכול לקבל שירות יותר אישי, אז בכל זאת מה ההבדל בין חנות אונליין קטנה לאחת גדולה?

לחברות הגדולות יהיו פתרונות טכנולוגים לדוגמה, מערכות לניהול מלאי של מאות ואלפי מוצרים, מעקב אחר תעבורה באתר, ניהול הזמנות, ניהול כמות גדולה של גולשים וכו'. מערכות אלו יקרות ומיותרות לעסק הקטן.

המטרה היא לתת פתרון יעיל ומתאים לתקציב הפעילות העסקית של העסק הקטן, זאת הסיבה שאנו בALLSEO ממליצים על חנות וירטואלית בסיסית לעסק הקטן עם עיצוב איכותי ומקצועי. בנוסף חבילת תוספים ומודולים בסיסית כמובן שלאחר שהעסק יגדל ויתפתח, נשמח להגדיל ולהרחיב את פונקציות האתר, לשדרג טכנולוגיות והכל בהתאם לדרישות ולקצב התפתחות העסק.

בניית אתר אונליין לעסקים קטנים צורכת ידע רב מקצועיות ופתרונות יצירתיים לבניית אתר בתקציבים נמוכים ולכן בALLSEO אנו בונים אתרי אונליין בהתאמה אישית בלבד!

חנות אינטרנטית

על מנת ליצור חנות איטרנטית מניבה תוצאות והכנסה שפועלת כמו שצריך, זכרו שיש מספר פרמטרים בסיסיים שחנות זו צריכה לקיים בכדי להפק את המיטב ובכדי שתמשיך למשוך אליה לקוחות:

  • התאמה לניידים- רוב הגולשים היום נעזרים במכשיר נייד זה או אחר לגלישה מחוץ לבית, לכן חנות אינטרנטית רספונסיבית הינה חובה, בנוסף חנות אינטרנטית רספונסיבית תעניק לנו יתרון בעיני גוגל.
  • מערכת ניהול מוצרים- עדיף אוטומטית עד כמה שאפשר, שתעזור לכם בעלי העסק לנהל בקלות את כל המוצרים ואת המלאי.
  • קטלוג מוצרים- הציגו את המוצרים בצורה ברורה ונוחה עם הסבר מפורט.
  • סל קניות- הדבר בסיסי וחובה שעוזר מאוד בחווית המשתמש, בסוף הלקוח מבצע רכישה אחת גדולה.
  • סליקה אונליין- קבלת תשלום דרך הרשת הינו דבר חובה בכל חנות אינטרנטית, בצורה זו הלקוח יעבוד על פי שיטת "מצאתי! שילמתי!", התשלום חייב להיות מאובטח.
  • הזמנת מוצרים- במידה ואזל במלאי כך שהלקוח יקבל מייל/ הודעה על חידוש המוצר אותו רצה במלאי (אופציונלי)
  • חיבור לפאייפל- ישנם אנשים שיותר נוח להם לשלם בצורה זו, צורת תשלום מאובטחת ואמינה (אופציונלי)

לדעתנו בALLSEO אלו הדברים הבסיסיים שצריכים להיות בכל חנות אינטרנטית. חושבים ששכחנו פיצר בסיסי? מוזמנים להשאיר תגובה.

איך למשוך לקוחות לחנות הקטנה שלנו?

לאחר בנייתה של החנות האינטרנטית שלכם מגיע השלב הבא, "איך אנו מושכים לקוחות?" "איך לקוחות ידעו על קיומנו בעולם הדיגיטלי?"

התשובה ממש ארוכה (סיכום אופטימיזציה לעסקים לשנת 2019) אבל בקצרה, אנו ניתן לכם את הצעדים הראשונים שלכם בעולם הדיגיטלי: קודם כל האם יש לכם חנות מוחשית? תלו שלט בחנות או הצהירו על מבצע בחנות על כל הזמנה דרך החנות האינטרנטית "תקבלו 30% הנחה בקנייה דרך החנות האינטרנטית עד סוף מאי"

הודיעו לבני משפחה או ללקוחות קבועים שיכנסו ויביעו את דעתם. או שאתם יכולים לפנות אל חברה המתמחה בקידום אתרים וחנויות אינטרנטיות כמו ALLSEO ולהוריד מעצמכם את כל העול של קידום החנות האינטרנטית.

אנו שמחים שקראתם ומקווים שנהנתם מהמאמר הזה. אתם מוזמנים ליצור קשר ואנו נשמח להעניק לכם שפע של פתרונות לבניית חנות וירטואלית שתתאים לכם!

נכתב ע"י: אזולאי דודו, ליאור חנינה

השארת תגובה