מערכת וורדפרס – בניית אתרים איכותית

מערכת וורדפרס

מערכת וורדפרס הינה כלי לבניית אתרים וניהול תוכן שמופצת באופן חופשי ובעלת קוד פתוח. כיום וורדפרס הינה המערכת הפופולרית ביותר ברשת. מערכת וורדפרס מתאימה לבניית אתרים קטנים, גדולים, בלוגים וכו'. וורדפרס נחשבת למערכת חינמית ומאוד נפוצה לניהול תכנים.

מאפייני הוורדפרס תואמים למערכות בלוגים, למערכות ניהול תוכן ועומדת בכל התקנים ברשת. חשוב לציין שהמערכת מאוד ידידותית למנועי החיפוש, מאפשרת מעקב, ניהול תגובות וניהול קבצי מדיה. לכן מאוד ידידותית לקידום אורגני בגוגל.

המערכת מאפשרת להתקין ולהחליף תבניות בלחיצת כפתור, ניתן לשנות, להזיז ולארגן רכיבים שונים בקלות. וורדפרס מותאמת לניהול מתקדם של אתר או מספר אתרים וזאת בעצם הסיבה ש-35% מהאתרים בעולם בנוים על פלטפורמת וורדפרס.

אחרי שהבנו מה זה וורדפרס וכמה ידידותית המערכת למשתמש נרצה שהאתר שלנו יהיה מקודם בגוגל כראוי, ראשית נבין כמה נקודות חשובות לבניית אתר:

  1. חשוב לאפיין את האתר לעסק, מה היינו רוצים שהאתר יתרום לעסק שלנו?
  2.  בעל מקצוע שמתעסק בבניית אתרים, יבין גם בקידום אורגני ויודע שאחד הדברים החשובים באתר הם "תגיות מטא" תפקידן לתאר את המידע באתר, תגית שתכניס את האתר לאינדקס בגוגל ותגית שתשלוט בדפדפן, מדובר על מילות מפתח נכונות ומדויקות. המטרה החשובה היא לאפשר לגולש בגוגל להגיע בקליק בדיוק אל מה שחיפש, זאת הסיבה שכאשר בונים אתר אינטרנט, שוכרים מקצוען שיודע גם לבנות אתר אך גם מבין את המקצוע "קידום אתרים".

ישנם בעלי מקצוע שיבנו לכם אתר בקוד סגור וזאת על מנת ליצור תלות של הלקוח בבעל המקצוע ולכן חשוב לציין שוב שוורדפרס הינה פלטפורמה בקוד פתוח הלקוח יכול לשנות ברגע נתונים ללא תלות באיש, דבר נוסף וחשוב מאוד הוא לבנות אתר מותאם תוכן ומילות מפתח משום שיש הבדל בין אתר של קוסמטיקאית לאתר של רופא פלסטיקאי.

לסיום בונה אתרים ומקדם אתרים מקצועי בשילוב פלטפורמת הוורדפרס תניב תוצאות ושקט נפשי.

בניית אתרים איכותית

למה לבנות אתר בוורדפרס?

קידום אורגני הוא חלק בלתי נפרד מעבודה שתביא אפיקי הכנסה נוספים בתחום המכירות והשירות. בניית אתר הוא חלק בלתי נפרד מתהליך זה. לכן יש לבנותו בצורה נכונה, מקצועית ובאופן שיהיה מותאם למנועי החיפוש וע"י כך עבודת הקידום האורגני תהיה קלה ומניבה. בעלי מקצוע רבים בתחום בניית האתרים הגיעו למסכנה שפלטפורמת הוורדפרס היא הדרך הנכונה, הנוחה, והידידותית ביותר. וורדפרס הפכה למעצמה בתחום בניית האתרים (כ-33% מהתאתרים ברשת הינם בנויים בוורדפרס).

הפשטות בבניית אתרי וורדפרס

קיימות פלטפורמות נוספות לבניית אתרים כדוגמאת ג'ומלה, וויקס ודרופל אך את המהפך הרציני עשתה דווקה וורדפרס באופן כזה שאיפשרה בניית אתר בפשטות וקלות. בנוסף בוורדפרס ינשם המון תוספים שניתנים חינם לבניית האתר. בוורדפרס ניתן לבנות אתרים בכל תקציב,

ועם הזמן להשתדרג ולהוסיף תוספים בתשלום, כדוגמאת תבניות, גרסאות "פרו" לתוספים ותוספים בתשלום.

קידום אורגני הינו תהליך ארוך והשימוש בפלטורמת וורדפרס היא הדרך להציג תוצאות מעולות.

קידום אורגני בעזרת הוורדפרס

על מנת לקבל את המקסימום מהאפשרויות המרובות בבניית אתרים בוורדפרס, מומלץ לגעת בכל הפרמטרים של אופטימיזציית אתרים. בוורדפרס ישנם תוספים שמיועדים לSEO נכון ומדוייק. המאפשרים להגדיר את מרכיבי הSEO בקידום האורגני של האתר.

מדובר ביתרון גדול בכל מה שנוגע לאופטימיזציה של אתרים וקידום אורגני בכלל, כל מקדם אתרים מקצועי ידע לנצל אפשרויות אלו, על מנת להביא תוצאות טובות לאתר.

נקודות חשובות בבניית אתר בפלטפורמת וורדפרס

לפלטפורמת הוורדפרס יש מספר כלים מגוון שחלקו חינמי שמאפשר להשיג תוצאות מעולות בקידום האורגני ובבניית אתרים, חשוב לבחון בקפדנות יתר את הכלים שיעזרו בקידום אורגני, מועיל וזאת על מנת להגיע לתוצאות טובות במנועי החיפוש.

עבודה נכונה במערכת הוורדפרס ועם התוספים הרבים יחד עם למידה בתחום בקידום האורגני והממומן תאפשר להבין את עולם הדיגיטל ואת הדרישות הקפדניות של גוגל. הקפדה על פרטים אלו מעניקה ראייה מקיפה על מה שגוגל מצפים מאיתנו בבניית אתרים וכך לדאוג לתנוע באתר ולתוצאות

מעולות ומניבות לבעלי האתר.

חשוב להבין שוורדפרס מעניקה לנו אפשרות נוחה וידידותית לבניית אתרים ותוספת של אינספור תוספים שיעזרו לנו בעיצוב, בקידום אורגני וכו'

לכן אנו בALLSEO מעדיפים לעבוד עם וורדפרס ולספק שירות מועלה, נוח ולא מחייב לבעלי האתרים.

נשמח לדעת אם למדתם משהו חדש או שהזכרנו לכם. לייעוץ בקשר לבניית עמוד נחיתה מותאם לעסק שלכם השאירו פרטים ואנו בallseo נשמח לעמוד לרשותכם

השארת תגובה