אתר תדמית לעסק

בניית אתר תדמית לעסק הינה מלאכה שמוגדרת כאומנות, זה כמו שמרכיבים מנה במסעדת שף יוקרתית בעלת כוכבי מישלן. סף הגירוי של הגולש הממוצע מאוד נמוך, ואם האתר שלנו לא יהיה מעוצב, מזמין, מגרה, וכמובן חווית משתמש (UX) אז מצבנו בכי רע.

הדבר הראשון שמשפיע על הגולש בשניות הראשונות באתר, הוא העיצוב, גולשים נמשכים לאתרים מיוחדים, מעוצבים, ידידותיים ומגרים וזאת על מנת למשוך ולהשאיר גולשים לאתר שלכם.

האתר חייב להיות מעניין לעין האנושית, אתר תדמית מעוצב ישפיע על אחוזי הכניסות לאתר, המרות, ופניות של הגולשים. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא קידום האתר בגוגל. האתר חייב להיות מותאם לקידום אורגני בגוגל.

דוגמא: אתר תדמיתי שנבנה במערכת ניהול תוכן כדוגמאת "וורדפרס" שמותאמת לקידום אורגני בגוגל, ומאוד ידידותית למשתמש קריא בעל האתר יכול להוסיף, להוריד, למחוק תכנים, תמונות, סרטונים וכו'.

ברוב המקרים בעלי עסקים חושבים כי מטרתו של אתר לעסק היא להיות אתר תדמיתי בלבד, משמע כרטיס ביקור שמשמש את הגולשים החדשים/ישנים לצורך התרשמות ויצירת קשר. חשיבה שכזאת הינה מוטעת כיוון שלאתר יש הרבה יותר אופציות, אפשרויות ושימושים. 

אתר לעסק יכול לשמש כמקור מצויין ליצירת קשר עם הגולשים. בניית אתר לעסק הינה מאחד הכלים הטובים והיעילים לקידומו של העסק במיוחד עם הטמעת כלים אנאליטים, וקבלת מידע רחב על התנהגות וצרכי הגולשים באתר.

זכרו: אתר תדמית גרוע זהה לחלון ראווה מוזנח וריק מתוכן. אתר תדמית הוא הפנים של העסק שאמורות להחשף בפני אלפי גולשים ולכן על אתר תדמיתי להראות טוב, מעוצב ומזמין. יש לתת דגש על מספר פרמטרים מאוד חשובים כשבונים אתר תדמית.

  • עיצוב מיוחד לאתר מושך ומשפיע במידה משמעותית על הגולשים. הגולשים נימשכים לאתרים בעלי עיצוב מעניין,  מיוחד ושונה מאתרים שבנויים "סטנדרטית" אשר מזכירים אחד את השני. עיצוב מיוחד ומעניין שמושך את העין עשוי להשפיע על יחסי ההמרה, אחוזי כניסה לאתר ומספר פניות הגולשים. 
  • קידום אתר במנועי חיפוש מאפשר לבעלי האתר לחשוף את האתר בפני הגולשים בארץ ובעולם. באמצעות התאמת האתר למנועי החיפוש ע"י קידום אורגני תוכלו לקדם את האתר במנועי החיפוש ביעילות.
  • בעל האתר חייב להכיר את מערכת ניהול התוכן של האתר. לדוגמא: מערכת "וורדפרס" הינה מערכת ניהול תוכן בעלת קוד פתוח שבעל האתר יכול לשנות, להוסיף, להסיר ולערוך את את האתר כראות עיניו. שבונה האתר יבנה אתר על מערכת ניהול תוכן ידידותית ללא כל קשר מחייב בין האתר לחברה שבנתה את האתר.
  • התאמת האתר לאופי החברה, הינו תהליך חשוב בבניית אתרי תדמית כך שהאתר ייצג את החברה כראוי ברשת האינטרנט. באמצעות אפיון נכון ניתן לבנות אתר תדמית שיהווה חלון ראווה ראוי לעסק ברשת בצורה הטובה ביותר.

מידע הינו משאב יקר ערך עבור כל עסק בשוק התחרותי.

דרך האתר יכול בעל העסק ללמוד ישירות ישירות מהגולשים העדפותייהם, תלונות ומענות, בנוסף שינויים בהרגלי הצריכה.

בכדי ליצור תקשורת עם הגולשים באתר מומלץ מאוד להשתמש בשתי כלי חשובים:

  1. מערכת ניהול תוכן גמישה ליצירת תכנים איכותיים.
  2. מערכת לרישום ושיווק ללקוחות ניוזלטר (news letter) אוטומתית שתשלח הודעות על מבצעים, חידושים ושתנהל את הרשימת התפוצה אוטומתית.

התאמת האתר לעסק עצמו, האתר בעצם מייצג את העסק ברשת האינטרנט באמצעות איפיון מקצועי שיצור אתר תדמיתי שמייצג את העסק בצורה אולטימטיבית ומהווה כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלכם. אתר תדמית משול לפגישה ראשונית של בעל העסק עם לקוח מאוד דומה לדייט ראשון, הפגישה חייבת להיות מוצלחת וליצור רושם ראשוני של הטובים ביותר! המטרה הראשונה היא לחשוף את האתר לקהל רחב ולהגדיל את מספר הלקוחות שלכם.

לאתר תדמית לעסק יש ערך עליון בכל הנוגע לפעילות השיווקית של העסק ולכן בעידן הנוכחי שרוב פעולות הרכישה נעשות ברשת חייבים לבנות אתר תדמית איכותי ומעוצב כראוי.

לסיכום מומלץ מאוד שתשקיעו באתר תדמיתי לעסק כמו שצריך ותראו שהתוצאות לא יאחרו להגיע!

יחודיות העסק

כל אתר הוא אתר תדמיתי,והוא צריך למשוך את הגולשים ובכדי לעשות זאת יש להוסיף לאתר תכנים איכותיים, שירותי עזר לגולשים כמו יצירת קשר עם שירות לקוחות, מידע אינפורמטיבי וחדשותי, פוסטים והנעה לפעולה.

סקרים, פורומים ופוסטים עוזרים לעסק לקבל מידע ישירות מהגולשים, לקבל את דעתם לגבי המוצר, שירות, ונראות האתר.

בניית אתר לעסק יחד עם שילובם של כלים אנליטים כדוגמת גוגל אנליטיקס, יספקו מידע בעל ערך רב על התנהגות וחווית הגולש באתר ששימוש נכון במידע זה יעזור לעסק להתקדם אורגנית ברשתות החיפוש.

לסיכום אתר איכותי שמחובר לכלים הנכונים יניב תוצאות מעולות.

בניית אתר תדמית עם מחיר. חברת allseo תבנה לכם אתר איכותי ומותאם למנועי חיפוש. מוזמנים לקבל הצעת מחיר ולהתיעצות ללא כל התחייבות.

נכתב ע"י אזולאי דודו וחנינה ליאור

השארת תגובה