איך עושים כסף באינטרנט קבלו טיפים מועילים

אז איך עושים כסף באינטרנט? הטרנד קיים שנים ומתפשט מהר מאוד ואפשר להבין גם מדוע. אנשים תמיד רצו וחלמו לעשות כסף מהאינטרנט בכל מקום, בכל מצב ואפילו שהם ישנים. השיטות קיימות ועובדות אך אנשים לא יודעים לתרגם מידע לכסף.

תחשבו שאינטרנט זה כמו כספומט. צריך פשוט לדעת את הקוד הסודי והכסף "קופץ" עלינו…

בגדול די דומה אך כמובן שזה לא כזה פשוט. חייבים להכיר וללמוד את השיטות ואז תגידו לעצמכם "איך לא עשינו זאת מזמן?" אספנו עבורכם ארבעה שיטות לעשות כסף מקידום אורגני באינטרנט.

  • אם אתם בעניין של שיווק דיגיטלי ושולטים בכל מה שקשור בקידום אורגני ויודעים איך לדאוג שהאתר יגיע לעמוד הראשון בגוגל, המון אנשים ירצו את שרותכם. הקידום האורגני SEO הוא מקצוע רחב ביותר. מדובר בכתיבת תכנים, אופטימיזציה של אתר, יצירת לינקים, כותרות ותכנים. מדובר בשיפורים של נראות באתר או בקוד. עבור שרות זה בעלי עסקים ישלמו באופן חודשי על שירותכם. וזה בתקווה שתביאו לתוצאות והשגים. ישנן שתי אפשרויות או בתור שכיר בתחום הSEO או בתור עצמאי. כמובן שבתור עצמאי תרוויחו יותר בתנאי שיש לכם ידע ויכולת ממשית, מקצועיות וניסיון בתחום.
  • אפיליאציה/Affiliate- דרך נוספת לעשות כסף באינטרנט ולא בצורה של קידום אורגני של עסקים ברשת היא להיות סוכן של חברות מקומיות או בינלאומיות. אז מה זה בעצם שיווק שותפים/Affiliate? אנחנו בעצם סוג של סוכן/מתווך לעסקאות אונליין. הדרך די פשוטה מצטרפים לתוכנית שיווק שותפים של חברה המוכרת מוצרים או אתר מכירות שמשווק מוצרים שונים. החברה תספק לכם לינק מעקב שהוא רק עבורכם וזה לצורך גישה למערכת לקבלת נתונים ומעקב. מצאתם מוצרים שאתם רוצים לקדם? החברה תייצר עבורכם תכנים, אתרים ונכסים חברתיים. החברה תדאג שבלינקים יהיה הקוד האישי שהוא רק שלכם ובעזרתו מתבצע מעקב ובמידה ובוצעה מכירה דרככם תתוגמלו בהתאם. במילים פשוטות, ברגע שלקוח קנה מוצר דרך הלינק שלכם אתר מקבלים כסף.
    כמובן שישנה אפשרות למצוא קודם מוצרים או תחום שמעניין אתכם ורק לאחר מכן לעשות אפיליאציה. הרעיון בגדול הוא לקדם את המוצרים שבחרתם בכל דרך אפשרית ברשת או ברשתות חברתיות. תוכניות אפיליאציה יש בשפע גם למוצרים פיזים וגם למוצרים דיגיטלים. ישנן רשתות שותפים שהן בעצם המתווך בין בעלי האתר לבין המפרסמים. כמובן שבדרך הם יגזרו קופון על השירות. היתרון ברשתות אלו הוא שהן מספקות כלים, חומרים גרפים ובעצם כל מה שתצטרכו כדי להתחיל להרוויח כסף. כמובן שבחו"ל יש אינספור אפשרויות ותוכלו לשווק כל מוצר שבא לכם.
  • נכס דיגיטלי- דרך נוספת לעשות כסף היא באמצעות אתר ברשת שיהפוך לנכס מכניס. תוכלו להטמיע פרסומות באתר שלכם כדי להכניס כסף, בשיטה זו יש צורך כמובן להשתמש בגוגל אדסנס. מדובר בפרסומות של גוגל שקופצות באתרים ברשת. אם יש לכם אתר ממש חזק עם מאות ואלפי כניסות יש אפשרות להטמיע המלצות תוכן של אאוטבריין או טבולה, אלו פלטפורמות שאחראיות על המלצות לרוב באתרים גדולים. ברגע שגולש נכנס לאתר וקורא כתבה אתם מרוויחים כסף, מבלי שיבצע רכישה. (קריאה בלבד).
    דרך נוספת היא מכירה של לידים, הזמנה של גולשים להרשם לעדכונים באתר ולמכור את כתובות המייל שלהם לחברות שיכולות לעניין אותם במוצרים שלהן (כפוף לתקנון מסויים).
    אפיליאציה של לידים, חברות רבות באתרי אפיליאציה ישלמו לכם עבור הרשמה של לקוחות במערכת שלהן. מכירת לידים לצד ג' בכל דרך מסודרת בין הצדדים.
  • משכירים את האתר שלכם בתשלום חודשי. השכרת נכסים דיגיטלים או מכירתם. ניתן להרוויח מזה כסף, בשונה מקידום אתר של לקוח. כאן יש לנו אתר מקודם ובמיקומים טובים שברצוננו להשכיר בתשלום חודשי ללקוח. מדובר בעסק משתלם לשתי הצדדים. הלקוח נהנה מאתר מקודם במיקום טוב וכמובן שאנו בתור בעלי האתר נתחזק ונשמור על מיקומים ברשת על-מנת שהלקוח ישאר מרוצה. דוגמא: במקום לנהל אתר של רופא ולהגיע איתו למיקום מעולה בגוגל, תוכלו לנהל אתר על רופאים ולהגיע איתו למיקומים מעולים ואז להציע אותו להשכרה/מכירה. אתר מוכן עם כניסות של גולשים שצורכים שירותי רפואה.

לסיכום אם אתם בתחום הSEO ובא לכם לשדרג את עצמכם ולהרוויח יותר ואפילו לשלב בין האפשרויות במאמר, הכל אפשרי. ברשת השמיים הם הגבול.

השארת תגובה