איך לנהל אתר ברשת

בעלי אתרים הבינו שניהול אתר אינטרנט הינו משימה חשובה, משום שחייבים לגרום לגולש להגיע לאתר והכי חשוב לעשות הכול, שהגולש יישאר באתר וידפדף בעמודיו.

עדכון תוכן רלוונטי באתר הוא דרך לשמור על גולשים באתר לפניכם כמה עצות לניהול נכון של אתר ברשת:

  1. רלוונטיות- נשמע ברור לחלוטין! אך מרבית האתרים לא נותנים מספיק דגש על מיקוד. גולשים לא אוהבים שתוצאות החיפוש הן מידע לא רלוונטי, משעממות ולא ממוקדות. חשוב ביותר להיות ממוקדים ולנסות לספק לגולש מידע מדויק ורלוונטי בנושא. והיה והייתם מעוניינים לקדם נושאים אחרים, מומלץ לעשות זאת באתר שניבנה במיוחד לכך.
  2. מסרים קצרים ומדויקים- סבלנותו של הגולש קצרה! אנשים רבים בתחום ניהול האתרים מודעים היטב שהקדמה ארוכה היא בזבוז זמן. מומלץ להגיע מיד לנקודה החשובה ואל התשובה שאותה הגולש חיפש, ולאחר מכן לתת פירוט. אין גרוע מכמות תוכן ארוכה ולא ברורה.
  3. ניווט נכון ופשוט- אתר שבנוי כהלכה עושה שימוש נכון בכותרות H1 וH2 מומלץ לסווג תוכן נכון כך שגולש באמצעות מספר לחיצות קטן, יגיע אל יעדו. חוץ מתפריט ניווט ותפריטי משנה מומלץ מאוד ליצור סרגל חיפוש (באתרים מסוימים בעלי תוכן רב) כך שאם הגולש מתקשה להגיע ליעדו תהיה לו אפשרות נוספת להתמקד.
  4. מוסיקה- ברוב האתרים אין ממש צורך במוסיקת רקע, אם לדעתו של מנהל האתר יש צורך בסאונד מסוים יש להקפיד על הוספת קובץ סאונד/וידאו שהפעלתו תהיה רק באמצעות לחיצה על כפתור "play" ובשום אופן לא בצורה אוטומטית
השארת תגובה